implant dis fiyatlari
.

2.778 paylaşım “Soru – Cevap”

 1. Yigit - Şubat 11, 2020 Cevapla

  Merhaba kolay gelsin alper bey 2 arkadas biz bi yerden arsa alicazda yaklasik 650 bin tl civarinda. Biz tapuda 600 olarak göstericez. Sizce tapu masrafi ve emlakci ödemesi ne kadar cikar size zahmet ince hesap ile aydinlatir misiniz kimvurduya gitmeyelim size zahmet saygilar alper bey.

  • Alper YALÇIN - Şubat 11, 2020 Cevapla

   Merhabalar, %4 tapu harcı 24bin₺, %2 emlakçı ödemesi 12bin₺, bir de döner sermaye ödersiniz, harç ve döner sermaye mesaj olarak size gelir zaten, mesaja bakın, ona göre ödeme yaparsanız hiçbir yere gitmezsiniz.

 2. Anonim - Şubat 10, 2020 Cevapla

  alper bey merhaba, dodurgada elinizdeki/portfoyünüzdeki arsaları neden ilan sitelerinde yada kendi sitenizde paylaşmadığınızla alakalı bir soru sormuştum burdan ama cevap vermek istemediğinizden mi sildiniz acaba? Satışta olan arsaları görsel direk size müracaat ederiz

  • Alper YALÇIN - Şubat 10, 2020 Cevapla

   Üç sütun aşağıyı okuyun, silmedim, aynı diğer soru ile birleştirip cevap verdim.

 3. Anonim - Şubat 9, 2020 Cevapla

  Hayırlı günler Dodurga ticari konut 2.0 emsal 35 lik bulvarda cephe 550 metre kare fiyatı pazarlık lı yarın gidip bakacağız yerine görüşünüz nedir

  • Alper YALÇIN - Şubat 9, 2020 Cevapla

   Telefon ile almadan önce bana danışırsanız sizin açınızdan iyi olacağını düşünüyorum, herkes için belirteyim ki almayı düşündüğünüz arsayı bana danışarak alırsanız daha iyi parselden daha uygun rakama alma şansı yakalayabilirsiniz, hem de karşınızda bir emlakçı değil, markasına zarar getirmek isyemeyecek, ilerisi için oluşabilecek sorunların da önlenmesini düşünerek, hukuki açılardan da dikkat edilerek alım yapabilecek, profesyonel bir yatırım danışmanı muhattabınız olur.

   • Anonim - Şubat 9, 2020 Cevapla

    Tamam arayacağım aslında sizde satlık arsa olsaydı tabiki önceliğim siz olurdunuz.
    Alper bey dodurgada elinizdeki arsalari neden ilan olarak koymuyorsunuz? Elinizdeki portfoyun ilanları olsa ordan bakıp direk size müracaat ederiz

    • Alper YALÇIN - Şubat 10, 2020 Cevapla

     Kim demiş olmadığını, piyasa fiyatından arsa olduktan sonra bizim ne özelliğimiz kalır? Bizim satışlarımız piyasaya göre uygun rakamlı olan arsalardır, ilanlara aldanıp yüksek rakamlardan almayın, bakın şuanda gerçekten pekçok kişi Dodurga’dan alım için bizden haber bekliyor ama uygun rakama arsa bulmak zorlaştı, sorunun çözülmek üzere olduğu söylentileri, satan kişilerin arsalarını satıştan çekmelerine neden oldu, üç-beş parça üst rakamlardan satılık var şuan piyasada,
     watsapp grubumuza katılıp oradan bizi takip ederseniz, şuan grupta pekçok kişi yer bekliyor, tek tapu veya birkaç hissedarlı parselden, diğer hissedarlardan şufa-dava yazısı alarak büyük bir hisse almak için arayışımız var, bu durum hukuki olarak sorun çıkmasını engelleyecek ve yarın müteahit ile anlaşırken avantaj sağlayacaktır, hızlıca müteahite verip, diğerleri ortakların biraraya gelip müteahit ile anlaşmayı beklerken, bizler kısa sürede daire almak için hızlı hareket potansiyeline kavuşacağız, size de tavsiyem acele edip yüksek fiyattan gelişigüzel bir yer almayın, gruba dahil olup pusuda bekleyin derim.

     • Anonim - Şubat 10, 2020 Cevapla

      Sizde ilana koysanız piyasa fiyatları da aşağıya gelir aslında, insanlar da kandırılmamis olur

      • Alper YALÇIN - Şubat 10, 2020 Cevapla

       Şuan arsa yok satışta fazla, olanların da fiyatları yüksek, alıcılarım da var şuan ama uygun rakamlardan yer yok.

 4. Sadullah - Şubat 9, 2020 Cevapla

  Çakırlar gibi arsadan ev projesi nden nasıl haberdar olabiliriz

  • Alper YALÇIN - Şubat 9, 2020 Cevapla

   Yatırımcı Watsapp grubumuza katılabilir, oradan takip edebilirsiniz.

 5. Anonim - Şubat 8, 2020 Cevapla

  Alp bey Dodurga için alacağım arsanın bozulan planda konut da yüksek emsal olduğunu nerden öğrenebiliriz hayırlı akşamlar bizi böyle aydınlatıcı bilgiler verdiğiniz için Allah gönlünüze göre versin

  • Alper YALÇIN - Şubat 8, 2020 Cevapla

   Arsanın m2 si 10 dönüm üzeri ise yüksek emsaldir, düşükse 0.50 emsalde kalmaktadır, sitemizin ana sayfada alt bölümdeki parsel sorgu ekranından, ada parsel numarasını girerek, üzerine tıkladığınızda açılan ekranda arsa m2 sine ulaşabilirsiniz.

  • Anonim - Şubat 12, 2020 Cevapla

   Alp bey Dodurga emsal iptaldi zaten imar planı da iptal edildi diyorlar sil baştan diyorlar burası 10 sene çözülmez diyorlar fiyatlar daha aşağı düşecek bekleyin yüksek fiyata alım yapmayın imar planı değişecek diyor lar alalım mı almayalım mı şaşdık emlakçı bile doğruladı buralar 3? 5aya çözülmez seneler alır???

   • Alper YALÇIN - Şubat 12, 2020 Cevapla

    Emlakçılar falan söyler, bakmayın siz, mantığınızla hareket edin, ben size bir örnek vereyim Dodurga planı sınırından geçen hafta bir yatırımcı 960₺/m2 den 0.50 emsal arsa alayım mı, mantıklı mı diye bana soru soruyor, bakın şimdi hemen yanıbaşında 0.50 emsal arsa dahi bu fiyatlarda ise, diyelim ki Dodurga olmayacağını düşünüyourum ama 1.20 emsale düştü, 0.50 emsal yaklaşık 1000/m2 ise, aynı bölgede 1.20 emsal kaç ₺ olur? Peki şuan kaç ₺? Aradaki fark ne kadar? Eee o zaman alınır mı bu fiyatlardan, daha düşmesi mi beklenir??
    Geçen hafta güvendiğim bir şehir plancı arkadaştan Dodurga’nın çözüldüğünü ve 1.50 emsal olacağını duydum, bekleyin, çok sürmeyecektir..

Sormak İstedikleriniz ?

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.

YATIRIMCI WHATSAPP GRUBUMUZA KATILIN

Yatırım Önerilerimiz

ArabicEnglishGermanPersianTurkish
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by