implant dis fiyatlari
.

2.778 paylaşım “Soru – Cevap”

 1. Anonim - Şubat 7, 2020 Cevapla

  Teşekkür ederim hayırlı cumalar Dodurga dan metre kare 450tl den 200 metre yer bulabirmisiniz şimdiden teşekkürler

  • Alper YALÇIN - Şubat 7, 2020 Cevapla

   Dodurga’da belirttiğiniz fiyatlara mevcut bozulan planda 0,50 emsal olan parsellerden yer bulunabilir, 10 dönüm altı parseller bozulan planda 0.50 emsal, 10 dönüm üzeri parseller yüksek emsal idi, revizyon planda ne olur bilemeyiz, zira Yapracık’ta plancıyla sözleşme yapmayıp 0.50 emsal alanlar, tıpkı Dodurga gibi dava ile birkaç kere bozulmuş daha sonra bunlar 0.90 emsal olmuştu, burada da böyle bir durum söz konusu olabilir.

 2. Şefki - Şubat 6, 2020 Cevapla

  Merhaba alper bey kolay gelsin dodurga icin mahkeme sureci bittikten sonra en az 2000 m2 fiyatlari oluncak deniliyor. Ama yakinlarinda suan sahibinden de turkkonut da cayyolunda alacaatli da 1.50 konut emsallerinde m2 fiyatlari 1500 sikıntısız ? Dodurga emsal belli degil belkide 1 emsal olcak ama fiyat nasil en az 2000 m2 fiyati olucak anlamadim aciklar misiniz musaitseniz tesekur eder hayirli aksamlar dilerim

  • Alper YALÇIN - Şubat 6, 2020 Cevapla

   Merhabalar, Dodurga bölgesinde 0.50 emsal arsalar dahi bugün Dodurga planındaki arsa rakamlarının üzerindedir, olması çok mümkün değilse de 1 emsal dahi olsa yine de ciddi kazanç olacağı ortadadır ki emsalin 1.50 olacağı söyleniyor, 1.50 emsal otobana yakın taraflar 1500₺/m2 olabilir ama İncek ve Beytepe’ye doğru olan konut parselleri 2000₺ civarı, 50 m’lik bulvar üzeri tic+konut parseller 2000₺ nin de üzerinde olacaktır. Zira finaldeki getirisini hesapladığınızda fiyat açığa çıkacaktır. Üstelik bölgenin yapılaşma beklentisi kısa vadedir, imar problemi çözüldüğünde yapılaşma uzun sürmeyecektir. Dolayısıyla Çevreyolu dışındaki arsa görünümlü tarlalarda olduğu gibi uzun süre yapılaşma beklemeyeceği, imar sonrası hemen kazma vurulacağı düşünüldüğünde, bir de gayrimenkul piyasası hareket kazandığında, yani birkaç yıl içinde bu fiyatlar dahi düşük kalacaktır, burası Çayyolu’dur.

 3. Ümit - Şubat 6, 2020 Cevapla

  Merhabalar… Çakırlar otoban çıkarken solda yeni projeler hakkındaki düşünceleriniz nedir acaba

  • Alper YALÇIN - Şubat 6, 2020 Cevapla

   Merhaba, belirttiğiniz bölgenin Çakırlar’da boş alan kalmamasından dolayı, önünüzdeki birkaç yıl içerisinde hızla dolacağını, bulvar kenarındaki parsellerde yapılaşma başladığını ve ülke ekonomisinden kaynaklı müteahitlerin proje başlamakta tedirgin olduklarını, son bir-iki aydır konut piyasasındaki harekete bağlı olarak müteahitlerde de hareketlenme başladığını, ekonomik stabilitenin sürmesi durumunda bir yıl içinde bölgede iyiden iyiye inşaatlar yükseleceğini düşünüyorum. Bulvar kenarı projeler de kaliteli olarak inşaa edilmekte, Çevreyolu çıkışına yakın olması nedeniyle ulaşımın kolay olmasının da avantaj olduğu, kaliteli bir bölge olacağı kanısındayım.

 4. Cihan gürbüz - Şubat 5, 2020 Cevapla

  Merhaba hocam sincan yenipecenekde 107. Ada 67. Parsel den arazi aldım 838 metrelik yer. Buraya imar girme gibi Bi durum gündemde mi yada ne zaman girebilir tahmini. Bu sende aldım. Şimdiki fiyatı ortalama ne kadardir.

  • Anonim - Şubat 5, 2020 Cevapla

   İyi akşamlar alp bey Dodurga ada44533 parsel 5 fiyat metre kare 550tl almak için tavsiye edermisiniz şimdiden teşekkürler

   • Alper YALÇIN - Şubat 5, 2020 Cevapla

    Merhabalar, Otoban kenarında 0.50 emsal eski imar bir parsel, girmeyin derim, Dodurga yüksek kat yeni imardan düşünün, villa parseli yatırımı yüksek kazanç sağlamaz.

  • Alper YALÇIN - Şubat 5, 2020 Cevapla

   Merhabalar, belediye yönetimi Ankara’da artık yeni imar yapmayacaklarını belirtmiş, bu yüzden de yakın bir zamanda imar çalışması olmayacağı düşüncesindeyim, İmar çalışması devam eden bölgelerin imarının tamamlanacağı, imarsız bölgelere yeni imar yapılmayacağı için, uzunca bir dönem tarla vasıflı alanların arsa yatırımından beklenen yüksek kazancı vermeyeceği düşüncesindeyim, parselinizin bulunduğu bölgenin de uzun vadede kazandırabileceği, kısa ve orta vadede ciddi bir getiri sağlamayacağı düşüncesindeyim, bakınız bölgede imar da geçse yine çok fazla bir kazanç olmayacaktır, zira imarlı Yapracık sınırındaki Peçenek parselleri, imarsız tarla fiyatları üzerine imar kesintisi de dahil edildiğinde çok yakın rakamlardadır, yani imar da geçse yüksek kazanç sağlamayacak, kazanç yapılaşma ile olacağından, yapılaşmanın da o bölgelere gelmesinin uzun yıllar alacağından, yatırımınızın yüksek kazanç sağlaması uzun zaman alacaktır. Şuanki rakamları 100₺/m2 civarındadır.

   • Anonim - Şubat 6, 2020 Cevapla

    teşekkürler yüksek konut imarlı tahmini metre kare kaç tl den alabilirim 1 dairelik Dodurga için

    • Alper YALÇIN - Şubat 6, 2020 Cevapla

     Dodurga’da son dönem sorunun çözüleceği söylentileri iyiden iyiye artması nedeniyle satılık pek fazla arsa olmadığı, mevcut satılıkların da geçtiğimiz aylara göre fiyatlarının yükseldiği gözlemlenmektedir, bir daire için ticarisi de olan bulvarlardan 150-160m2, konut parsellerinden 170-180 m2 almalısınız, emsalin bir miktar düşme ihtimalini de düşünürsek 180-200m2 gibi alım yapın. Konutta 500-550₺/m2, 50 m’lik bulvarda 750-800₺/m2 fiyatlardan alınabilir.

     • Anonim - Şubat 7, 2020 Cevapla

      Biraz çok soru sordum ama hakkınızı helal edin Dodurga ticari konut yeni planda dediler ada29837 parsel 4 metre kare fiyatı 450 tl istiyorlar nasıl uygunmu sizin görüşünüz nedir

      • Alper YALÇIN - Şubat 7, 2020 Cevapla

       Parsel 10 dönüm altı olduğu için yüksek emsalde değil 0.50 emsalde kalıyor, bölgede çok daha uygun rakamlara 0.50 emsal arsalar satılmaktadır.

    • Bülent - Şubat 9, 2020 Cevapla

     Alper bey Merhaba,öncelikle bizlere doğru bilgiler aktarmakla kalmayıp aynı zamanda geciktirmeden sorularımızı cevaplandırdığınız için çok teşekkür ediyoruz.Emeğiniz var olsun.Bende bundan 3 ay önceydi yanılmıyorsam Sincan,temelli,türkobası hakkında soru sormuştum değerli şahsınıza.Sonrasında bende bazı araştırmalar yapıp oraya küçükte olsa yatırım yapmaya karar verdim.Yerimiz Temelli,türkobası 115/40 Ve 125/9 siz ne düşünürsünüz.Fikirleriniz bizim için çok değerli.Teşekkür eder saygılar sunarım.

     • Alper YALÇIN - Şubat 9, 2020 Cevapla

      Merhabalar, teşekkür ediyorum nezaketiniz ve düşünceleriniz için, yatırımlarınız çok güzel, inşallah uygun rakama da almışsınızdır, on yıl hedefiyle yatırım yapmışsanız bölge kazandıracaktır, hayırlı olsun.

      • Anonim - Şubat 11, 2020 Cevapla

       Teşekkürler Alper bey metrekaresini 30 tl den almıştım fazla değil 400 er metrekare.5 yıl ićin düşünmüştüm ama hayırlısı.

       • Alper YALÇIN - Şubat 11, 2020 Cevapla

        Hayırlı olsun, kazanırsınız.

   • Anonim - Şubat 8, 2020 Cevapla

    Alp bey Dodurga için alacağım arsanın bozulan planda konut da yüksek emsal olduğunu nerden öğrenebiliriz hayırlı akşamlar bizi böyle aydınlatıcı bilgiler verdiğiniz için Allah gönlünüze göre versin

    • Alper YALÇIN - Şubat 8, 2020 Cevapla

     Arsanın m2 si 10 dönüm üzeri ise yüksek emsaldir, düşükse 0.50 emsalde kalmaktadır, sitemizin ana sayfada alt bölümdeki parsel sorgu ekranından, ada parsel numarasını girerek, üzerine tıkladığınızda açılan ekranda arsa m2 sine ulaşabilirsiniz.

 5. Ali Şenyuva - Şubat 4, 2020 Cevapla

  Merhaba kolay gelsin. Bir daire alicam ama bu daire kat ittifakli. kat tapulu deyil iskan yok. Bu daire almak sakincalimi ilerde sorun çikarmi.

  • Alper YALÇIN - Şubat 5, 2020 Cevapla

   Kat mülkiyeti olmaz ise sorunlar tabi ki çıkacaktır, projeye aykırı imalat yapılmış olabilir, kaçak yapılmış durumlar olabilir ki bundan dolayı iskan alınamamış olabilir ( son dönem imar barışından faydalanılıp bu gibi durumlar kayıt altına alınmış olsa da) aboneliklerde sorun yaşarsınız, herhangibir kaçak ve uygunsuzluk durumu olmasa dahi iskan için ekstra para ödemeniz gerekecektir.. gibi pekçok sorun sizi bekliyor olacaktır.

   • Anonim - Şubat 6, 2020 Cevapla

    İyi akşamlar susuz böleren ada 206parsel 51 metre kare 200 toplam 300 metre kare 60tl sizce uygunmudur sizin yorumlar ınıza dayanarak Dodurga veya böleren arsa almayı düşünüyorum inşaallah Rabbim hayırlı bir yer nasip eder

    • Alper YALÇIN - Şubat 6, 2020 Cevapla

     Merhabalar, parsel güzel ve fiyat uygun, Belören ve Dodurga Ankara arsa yatırımı için iki güzel bölge, Belören yıllardır imar sorunu olan bir bölge olması ve son dönem binlik planın da yapılmış olması nedeniyle artık son aşamaya gelmiştir, parselasyon planı yapılması bekleniyor, plan ile ilgili içinde benim de bulunduğum bir ekiple birlikte çalışmalar yapıyoruz, parselasyona talip firma ile görüşme yaptık, dün de Yenimahalle Bld.Bşk.Yrd. ile konu hakkında görüşmeler yaptık, yarın yine önemli bir görüşme yapacağız, görüşme nedenimiz de planın bu haliyle yapılması durumunda mahkemece iptal olma riskidir, kademeli emsal ve belediye tarafından yapılacak olan kesintinin yasal olmaması nedeniyle risk çok yüksektir, planın bu haliyle değil düzenlenip, iptal olmayacak şekilde çıkması için uğraşıyoruz. Bu durumlar düşünüldüğünde Dodurga bana göre daha kısa vadede daha iyi kazandıracak gibi duruyor, ikisi de kazandıracak, ikisi de artık yapılaşma ihtiyacı olan, şehrin içinde ve elit bölgelerdir. Karar sizin.

   • Emrah - Şubat 7, 2020 Cevapla

    Merhaba hocam tombakkaya 63251 5 ne olur bayadır bekliyoz ne zaman yapılaşma başlar

    • Alper YALÇIN - Şubat 8, 2020 Cevapla

     Merhabalar, öncelikle yeni açılan bulvar civarından başlayacak olan yapılaşma, 3-5 yıla kadar sizin parselinizin bulunduğu bölgeye doğru gelecektir, az daha sabır.

     • Hüseyin - Şubat 11, 2020 Cevapla

      İyi günler Alper bey. Ankara Yakacık kuzey köyü mevkiğinde bir dönümlük bir yerimiz bulunmakta şuan o mevkilerde durum nedir bilgi verirmisiniz Almanyadan selamlar.

      • Alper YALÇIN - Şubat 11, 2020 Cevapla

       Yakacık bölgesinin Doğu taraflarında kooperatif ağırlıklı yapılaşma devam etmesine karşın, Kuzey’i Memlük’e doğru olan tarafları için bir süre beklemek gerekecektir, alt gelir grubuna yönelik bir bölgedir, gelişimi devam etmektedir, bölgenin Hurdacılar tarafları ticari olması nedeniyle yatırım değeri daha yüksektir.

Sormak İstedikleriniz ?

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.

YATIRIMCI WHATSAPP GRUBUMUZA KATILIN

Yatırım Önerilerimiz

ArabicEnglishGermanPersianTurkish
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by