Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Biraz önce Büyükelçi bir abimle görüştüm Sn. Başkan'la yemekte biraraya gelmişler ve Belören imarını bir yıl içinde bitireceklerini söylemiş, hayırlısı olsun bakalım, tahminimce de seçime kadar bitirmek zorundalar, zira bunca mağduriyeti seçime kadar gidermek zorundalar.
2
Alper Bey, imar planının Belediye Meclisi'nde iptal edildiği söyleniyor. Son güncel bilgileri bizimle paylaşabilirmisiniz
3
Alper Bey beni de WhatsApp grubuna ekler misiniz?
Barış Bozkurt
05054002577
4
Sn madok,
Mesaj kutunuza bakabilir misiniz?
5
Yetkiyi alamazsa plan yapamaz ki dolayısıyla da sizinle yapmış olacağı sözleşmeye göre de imarı tamamlarsa hizmet bedeli olarak yapacağı kesintiyi de haketmediği için arsanızdan kesinti yapamaz, eğer anlaşma sağlayıp ta plancıya yetki vereceğimiz zaman buradan ve her platformdan bildireceğiz.
6
İyi akşamlar Alper bey plan yapacak şirkete gidip sözleşme imzaladığımız zaman planlama şirketi eğer  çoğunluğu yani % 51 e ulaşamadığı zaman yaptığımız sözleşme iptalmi oluyor?Yada iptal olmayıp plancı arsadaki hakkını alıyormu bilgilendirirseniz memnun olurum tşkler.Ayrıca siz imzalıyacağınız zaman burada bilgi paylaşacakmısınız? Bunu nasıl öğrenecez?
7
İtirazlar reddedilip çoğunluğun yetkisini alan parselasyonu yapacaktır, arkamızdaki ekip isteklerinde sabittir ve verilmesi halinde de tüm desteği ile plancının arkasında olacaktır, az daha sabır arkadaşlar.
8
alper bey merhabalar... yeni sim kart değişikliğinden sebep sizin kayıtlı numaranız bende maalesef silindi...
beni whatsapp gruba dahil edermisiniz... 0545 241 51 55
9
Alper Bey;

İmar planına yapılan itirazlara ilişkin komisyon raporudur.  Bilgilerinize..

Bundan sonraki süreç hakkında bilgi verebilirmisiniz?
10
İsmail eroğlu
Sayfa: [1] 2 3 ... 10